17° Parçalı bulutlu

Toplu SMS ve E-Mail sistemi!

Anasayfa - 20 Temmuz 2009 09:20 A A

Kıymetli site ziyaretçilerimiz, Sevgili Mehterler Köyü ve Çevre köylerinden sitemizi ziyaret eden köylülerimiz,  Çeşitli cemiyet haberlerini isteyen herkesin cep telefonuna mesaj yoluyla iletilmesi için toplu mesaj sistemi kurmayı  planlamaktayım. Malum olduğunuz üzere öncellikle Ölüm, Doğum, Sünnet, Söz, Nişan, Düğün v.s gibi haberler herkese  zamanında ulaşamamakta veya çok yoğun bir telefon trafiği oluşmakta, bu karışıklığa sebebiyet vermemek amacı ile tek merkezden haber alma sistemi olan toplu mesaj sistemini uygulamak için isteyen ziyaretcilerimizin öncelikle cep telefon numaralarını, isteyenlerin email adreslerinide beraber aşağıda belitilen e-mail adreslerinden herhangi birine göndererek ve bu sistemin uygulanması için çıkacak maliyetin karşılanmasına katkıda  bulunmak isteyenlerin bu isteklerini mesajında belirtmesi gerekmektedir.
Cenazeye katılamasak bile en azından bir taziye telefonu açabiliriz. Bu sistemi devreye  alabilirsek haber kaynağı olan kişi bu bilgileri sitemize ulaştırmalıdır.
Bunun için yapılması gerekenler :
1 – Adı Soyadı kimlerden olduğu, kimlerin Dedesi, Ninesi, Babası, Annesi, kardeşi, veya çocukları olduğunu,
2 – Cemiyetin uygulanacağı mekan adı ve adresi
3 – Cemiyetin tarih ve saati
4 – Ulaşım hakkında detaylı bilgi verdikleri takdirde isteyenlere doğru ve zamanında haber ulaşabilir.
Bu konu hakkında görüş ve önerileriniz yanında desteklerinizi bekliyorum.
NOT : Herkesin evinde İNTERNET olmadığından dolayı projenin yarım kalmaması için, Bu yazıyı okuyan her kardeşimin çevresindeki köylülerimize ve tanıdıklarına bu haberi duyurması ile projemiz amacına ulaşabilecektir.
cevatozturk78@hotmail.com
cevatozturk78@gmail.com

Bu haber 311 kez okundu.
Anasayfa - 09:20 A A
BENZER HABERLER