21° Parçalı az bulutlu

Toplu SMS sistemi kurulması ve uygulaması.

Duyurular - 30 Ağustos 2019 21:02 A A

Bu proje ile köy bilgi platformu oluşturup, yaşam kalitesini olumlu etkileyecek fikir projeleri oluşturarak, köyümüzün hayat standardını yükseltmek ve köy dışındakiler ile haber, bilgi akışı sağlamak amacıyla kurulmuş SMS hizmeti sunuyoruz.

Sizlere daha hızlı ulaşabilmek ve sizleri daha hızlı haberdar edebilmek adına TOPLU SMS projesini hayata geçirmeyi başardık. Bu proje sayesinde ölüm, kaza, duyuru, etkinlik ( Doğum, Düğün, Nişan v.s. ) , davetiye ve benzeri durumlarında sizlere hızlıca ileteceğiz. Muhtarlık olarak başladığımız bu hizmet sayesinde tüm köyümüz anında aynı anda o haber ve gelişmeden haberdar olabilecek. Şehir dışındaki köylü vatandaşlarımızında yararlanabileceği bu hizmetten yararlanabilmek için sisteme dahil olmak ve olmıyanlara da duyuru yaparak bilgilendirip muhtarlık olarak sunduğumuz Mehterler köyüyle ilgili ölüm, kaza, duyuru, etkinlik ( Doğum, Düğün, Nişan v.s. ) , davetiye ve benzeri durumlarında benzeri haberlerden anında telefonunuza SMS mesaj olarak gelmesini istiyorsanız. Sitemize üye olarak telefon numarası bölümüne telefonunuzu yazmanız yeterli olacaktır. Siteye üyelik sonrası bilgilerinizi otomatik sisteme dahil edilerek toplu sms hizmetinden hemen yararlanmaya başlayabileceksiniz.

SMS sistemini hayata geçirmekle teknolojiyi kullanarak takipçilerimize doğru ve hızlı bilginin anında verilmesini amaçlıyoruz. SMS sistemi ile haber çıtamızı daha da yükseltip Mehterler ve çevresinde okuyucu sayımızı arttırmak istiyoruz. Önemli haberler, duyuru, ilan vb gibi bilgilendirme amaçlı kullanıp sizler ile hızlı iletişim kurmak istiyoruz.

Sitemize üye olarak TOPLU SMS projesine dahil olabilir ve bizlere destek verebilirsiniz.

[caldera_form id=”CF5d69617da9090″]

https://www.mehterlerkoyu.com olarak Karabük Mehterler Köyü haberlerini cebinize gönderiyoruz. Mehterler ve Türkiye ‘nin dört bir yanında ikamet eden   Mehterler köylülerden gelecek olan en yeni ve en güncel haberler bundan böyle cep telefonunuza SMS olarak gelecek. Tamamen ücretsiz olan bu hizmetimiz için yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak.  Sistemimize kayıtlı olan cep telefonlarına https://www.mehterlerkoyu.com ‘dan haberler gönderilecektir. Şu an uygulamamızda yurtdışına SMS gönderilememektedir.

 

Bu haber 532 kez okundu.
Duyurular - 21:02 A A
BENZER HABERLER