23° Açık

Biraz sitem edelim…

Mehterler - 20 Temmuz 2015 23:07 A A

Bazı şeyleri yazmaya, biraz sitem etmeye mecbur oluyor insan. Sosyal medyada bazı köylülerimizin köyümüze ve köyümüzün sitesinin yöneticisi olarak bana bazı sitemleri oluyor. Bunu daha önceki yıllarda olur olmaz yerlerde ileri geri konuşanlar ve yazanlarda olmuştur. Hal böyle olunca yazma ihtiyacı hasıl olduğuna karar verdim. Geçtiğimiz aylarda veya günlerde köyümüzün diğer mahallelerinde ikamet eden kardeşlerimizden bazıları neden bizim mahallenin şahıslarının veya manzara resimleri yok tanıtılmıyor diye sosyal medyadan sitemlerde buluınmaktadırlar. Buradan bu tür niyette olanlara cevabım şudur:

1. Sitenin kurulduğu 2008 yılından bu güne kadar defalarca siteye haber ve resim desteğinde bulunun site aktif olsun çağrısında bulunmama rağmen hiç bir destek gelmemiştir.

2. 2008 yılından bu yana yapılan sünnet, kına, mevlid, düğün,  iftar, piknik v.s. faaliyetlerinde bulunanlardan bugüne kadar bir haber ve resim desteği gelmemiştir.

3. 2008 yılından bu güne kadar köyümüzün sitesi için yapılan tüm masrafların sadece % 10.nu  bazı arkadaşlarımız tarafından karşılanmış geriye kalan tüm masraflar şahsım tarafından karşılanmıştır.

Devamı gelecek…..

Bu haber 291 kez okundu.
Mehterler - 23:07 A A
BENZER HABERLER