13° Parçalı bulutlu

Ayın konuğu olmak istermisiniz.

Anasayfa - 5 Mayıs 2009 23:20 A A

Ayın konuğu kampanyamıza çok yakında Mehterler Köyü muhtarının oğlu Hakkı AKSOY konuk olacaktır. Sizlerde sitemizde ayın konuğu olmak için kısa özgeçmişiniz ve fotoğrafınızla başvurabilirsiniz.

Not : Köyümüz sitesini ziyaret eden özellikle genç kardeşlerimizden yavrularımızdan ricam bu yazımı büyüklerinize anlatmanızdır. Bu yazımızı neden tekrarlamak istediğimi sizlerin sonradan anlıyacağınızdan eminim.

Karabük merkez ilçeye bağlı Mehterler köyünün web sitesi olan  www.mehterler.com sitesini ziyaret edenler. Sitemizde köylülerimizi ve gurbettekileri tanıtmak amacıyle Konuklarımız adı altında Ayın Konuğu başlıklı yazımıza hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Ayın konuğu olmak isteyenlerin kısa veya uzun özgeçmişlerini tanıtan bir yazıyı microsoft word ortamında yazarak ilişikte kendinizin yayınlanmasını istediğiniz küçük veya büyük  fotoğraflarınızıda ekleyerek email adresime ( cevatozturk78@hotmail.com ) adresine göndermeniz halinde ilk gelen ayın konuğundan başlıyarak sırasıyle sitemizde yayınlanmaya çalışacağım. Bu konuda Karabükteki genç dinamik bu işe gönül verecek kardeşlerimizden ve gurbette Karabük dışında olan kardeşlerimizinde desteğini ve yardımlarını beklemekteyim.  Müracaat fazla olduğunda ise haftalık yayınlanmaya çalışılacaktır.

Bu haber 306 kez okundu.
Anasayfa - 23:20 A A
BENZER HABERLER